Подшипник NJ 212 NTN Япония
позначення по ГОСТ - 42212 / по ISO - NJ212 / по NTN - NJ212 EAT2X
Підшипник NJ 205 — це роликовий підшипник. У цій модифікації підшипника сепаратор кріпиться до зовнішнього кільця. У підшипника є борти на зовнішньому кільці та з одним бортом на внутрішньому.
Ця модифікація підшипника з текстолітовим сепаратором. Найчастіше використовується в задньому мосту МТЗ/ЮМЗ та електротехнічному устаткуванні.
Компанія утворена в 1918 р. в Японії. Історія виникнення компанії вкрай цікава. 1922 у бухті Коб терпить загибель шведське судно з підшипниками на борту. Страхова компанія розпродала підшипники з аукціону, і вдалим покупцем виявився пан Niwa.
Купівля виявилася вигідною й дала можливість придбати три шліфувальні верстати. Пан Niwa встановив верстати на металургійному заводі та призначив пана Nishizono, технічному генію, вивчити технології виробництва підшипників. Настійність, працьовитість і завзятість принесли свої плоди: незабаром у продаж зробили перші підшипники NTN.
2007 року NTN набуває 35% акцій SNR. Компанія NTN-SNR (NTN Corporation + SNR Roulements) друга за величиною світовий виробник підшипників і є першим за величиною виробником підшипників для автомобільної промисловості в Європі.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NTN |
| Країна виробник | Японія |
| Вид підшипника | Заднього моста |
| Внутрішній діаметр | 60 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | МТЗ |
| Тип техніки | Спецтехніка |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Радіально упорні |
| Макс. швидкість (масло) | 6800 |
| Макс. швидкість (мастило) | 5800 |
| Марка | МТЗ |
| Форма | Циліндричні |
| Кількість рядів тіл кочення | Однорядні |



