LM603049/11 JR Koyo підшипник роликовий
- повна назва LM603049/603011
- розмір 45.242*77.788*19.842
- застосування: підшипник маточини
OEM
Nissan 40210-0F000 /40210-2S600 / 40210-50W00
Land Rover RTC3429 / STC4382
Застосування
Land Rover 109 1979 - 1983
Land Rover 110 1979 - 1990
Land Rover 88 1979 - 1984
Land Rover 90 1979 - 1990
Land Rover DEFENDER 1990 - 2000
Land Rover DEFENDER I 1979 - 2007
Land Rover DEFENDER II 1990 - 2007
Land Rover DEFENDER III 1990 - 2007
Land Rover DEFENDER IV
Land Rover DISCOVERY I
Land Rover DISCOVERY II 1994 - 1997
Land Rover Discovery 1989 - 1993
Land Rover RANGE 1986 - 1989
Land Rover RANGE I 1986 - 1994
Land Rover RANGE ROVER 1986 - 1994
NISSAN PALADIN
Nissan CABSTAR II 2011 -
Nissan Elgrand
Nissan JUKE I 2013 - 2014
Nissan NAVARA
Nissan NP300 V
Nissan NT400 2016 -
Nissan NT400 CABSTAR 2014 -
Nissan PATHFINDER I
Nissan PICK 1985 - 1987
Nissan PICKUP I 1983 - 1987
Nissan PICKUP II 1985 - 1998
Nissan PICKUP III
Nissan Pathfinder
Nissan TERRANO I 1987 - 1995
Nissan TERRANO II 1993 - 2006
Koyo (JTEKT Corporation). Внаслідок злиття Koyo Seiko Co., Ltd. та Toyoda Machine works, Ltd., що відбувся 1 січня 2006 р., була утворена JTEKT Corporation. Koyo є маркою підшипників, що функціонує у рамках JTEKT Corporation. Заводи Koyo розташовані в Японії, Німеччині, Нідерландах та інших країнах проектують і виробляють надзвичайно широкий спектр виробів, починаючи від підшипників найбільших розмірів, зовнішні діаметри яких досягають семи метрів, і закінчуючи найменшими підшипниками з внутрішнім діаметром на рівні міліметра.
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan, Land Rover, Rover |
| Вид підшипника | Ступиці переднього колеса |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | KOYO |
| Країна виробник | Японія |
| Внутрішній діаметр | 45.242 мм |
| Зовнішній діаметр | 77.788 мм |
| Ширина | 19.842 мм |
| Код запчастини | LM603049/11 |
| Кросс-номери | 40210-0F000, 40210-2S600, 40210-50W00, RTC3429, STC4382 |
| Місце встановлення | Передній |
| Матеріал | Сталь |
| Тип підшипника | Конічний кочення |
| Сумісність з моделлю | Defender, Cabstar, Juke, Navara, Range Rover, Terrano, Pathfinder, NT400 CABSTAR, Discovery, S600, NT400, Elgrand |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. швидкість (масло) | 6400 |
| Макс. швидкість (мастило) | 4800 |




